Web Site Tasarımı ;

 

Modern ve işlevsel, hızlı,kullanıcıya yönelik,ekonomik ve yenilikçi, profosyonel-kurumsal, geri dönüş oranlarının başarılı olduğu günümüzün algoritmasına yönelik çalışmaların olduğu web site tasarımlarını her sektöre uygun projelerimiz ile üretmekteyiz.

 

SEO OPTİMİZASYONU ;

 

Müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda belirlenen anahtar kelimeler baz alınarak anahtar kelimelerde web site içerisinde optimizasyonlar yapılarak web site satış ve marka bilinirliğine arttırmaya yönelik çalışmalardan biri olan SEO Optimizasyonu müşterilerimizin anahtar kelimelerinde Google ve diğer algoritmalarda birinci sıralara eriştirebilmek adına SEO Optimizasyonları ekiplerimiz tarafından profosyonel ve tüm dikkatle gerçekleşmektedir.

 

Google Adwords Reklamları ;

Uzman kadromuz ile web siteniz incelenir, markanızın bilinirliğini arttıracak ve satışlarınızda artım gösterecek en doğru anahtar kelimeler belirlenerek müşterilerimizin Google Adwords Yönetimini Uzman Ekibimiz Başarılı Bir Şekilde Yürütmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları ;

Sosyal Medya Yönetiminizi uzman ellere bırakarak markanızda yer alan ürün ve içerikler ile ilgilenen %100 organik takipçi kazanın. Uzman ekibimiz tarafından sosyal medya içerikleriniz profosyonelce hazırlanarak doğru kitle hedeflemesi ile içeriklerinizi doğru sosyal medya kullanıcılarının görmesini sağlayın

Marka Adlandırma ve Slogan ;

Orijinal bir marka ismi firmanız için ideal bir başlangıçtır. Firmanızın adı hedef kitlenin zihninde firmanız bir gizem yaratmalıdır. Marka adı eğilimleri gelişen teknoloji ve yeniliklere dayanarak zamanla değişme ihtiyacı duyulabilir. Bu nedenle bu yenilikleri de düşünerek ürün ya da hizmetinize en uygun marka ismini ve sloganı sizin için oluşturuyoruz.